Za nami intensywne pięć tygodni pracy...
Na początku września rozmawialiśmy o tym co zrobić, aby być bezpiecznym na drodze. Przywitaliśmy również nową porę roku i przy użyciu zmysłów poznawaliśmy jej dary. Obchodziliśmy również Dzień Chłopaka, Dzień Muzyki i Dzień Uśmiechu. Odwiedził nas też pan Stefan Dziamski, który przeniósł nas w świat dziecięcej literatury. Okazało się, że wystarczy woda i pisaki, aby powstały piękne, wielobarwne, jesienne liście. Oczywiście łapiemy ostatnie promyki słońca...

