30.04.2026 rok
Za nami czwarta, ostatnia już odsłona naszych spotkań. W kwietniu, w ramach projektu unijnego „Wsparcie szkolnictwa podstawowego w Gminie Opalenica” (nr FEWP.09.02-IZ.00-0029/25), zgłębialiśmy tajniki dogoterapii i fascynujący świat psich zaprzęgów.
30 kwietnia naszym przewodnikiem ponownie był Marek Rogalski-Janc, który przyjechał do nas z wyjątkową ekipą czworonogów. Gościliśmy europejskich medalistów: Friggę, Lehlę, Aaricię, Yolana, Jaaxa i Jaśmina. Jednakże prawdziwymi gwiazdami spotkania okazały się szczeniaki: Slivia, Śnieżek, Muff i Fural, które skradły serca wszystkich obecnych!
Dziś naszą szkołę reprezentowała dogoterapeutka Alina Rogalska, którą dzielnie wspierali uczniowie starszych klas.
Był to czas pełen nauki, budowania empatii i oczywiście... niezliczonej ilości głaskania! To wyjątkowe zakończenie cyklu z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim dogoterapeutom,również tym którzy wsparli nas w poprzednich zajęciach: Aleksandrze Rogalskiej-Janc i Dariuszowu Rogalskiemu za możliwość przeżycia niesamowitej przygody.