• Zapraszamy do szkoły w Rudnikach

• Zapraszamy do Szkoły Podstawowej imienia Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Rudnikach!

Nasza szkoła to miejsce, gdzie nauka staje się pasją, a edukacja nabiera wyjątkowego znaczenia. Jesteśmy dumną częścią lokalnej społeczności i dbamy o każde dziecko, które przekroczy nasze progi. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje talenty, odkrywać pasje i zdobywać wiedzę, to trafiłeś we właściwe miejsce.

W naszej szkole panuje  kameralna atmosfera , pełna ciepła i zrozumienia, co sprzyja efektywnej nauce i pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. Nauczyciele znają swoich uczniów, rozumieją ich potrzeby i pracują nad rozwijaniem ich potencjału. Zapewniamy opiekę psychologa , pedagoga, logopedy oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

W naszej szkole stawiamy również na współpracę i współdziałanie. Uczniowie uczą się razem, pomagają sobie nawzajem i tworzą silną więź przyjaźni. Dzięki temu, uczymy naszych uczniów nie tylko wiedzy, ale również umiejętności pracy w grupie, rozwiązywania problemów i budowania relacji.

Oprócz standardowych zajęć, w naszej szkole oferujemy także szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania w różnych dziedzinach, takich jak sztuka, sport, języki obce czy nauki przyrodnicze. Dzięki temu, każde dziecko może znaleźć coś, co go pasjonuje i co może stać się źródłem radości i satysfakcji.

Realizujemy także różnorodne projekty edukacyjne, które angażują uczniów i uczą ich myślenia kreatywnego, rozwiązywania problemów i podejmowania inicjatywy. Wspólnie z nauczycielami i rodzicami, tworzymy inspirujące projekty, które przekształcają naukę w fascynującą przygodę.

Ponadto, organizujemy liczne wycieczki edukacyjne, które pozwalają uczniom odkrywać świat i zdobywać nowe doświadczenia. Wspólne wyjazdy kształtują wrażliwość, rozwijają ciekawość świata i kształcą w młodych ludziach otwartość na różnorodność kulturową i przyrodniczą.

Jeżeli marzysz o miejscu, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rosnąć, rozwijać się i odnajdywać swoje pasje, to Szkoła Podstawowa imienia Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Rudnikach to idealne miejsce. Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie edukacja to nie tylko proces nauki, ale przede wszystkim fascynująca podróż do poznania świata i siebie samego.

Rodzicu, o takiej szkole dla swojego dziecka marzysz? Zadzwoń! Przyjdź!